טיפולים מתקדמים

 
מכון אור מעניק מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים מתקדמים, כגון:
 
  • רג'וביניישן - הצערת העור – שיטה לחידוש העור ולטיפול בכתמי שמש וגיל באזור הפנים והידיים, המעניקה לעור מראה צעיר ורענן יותר. הטיפול מתבצע באמצעות קרן אור, הנבלעת במלנין. החום שנוצר מפזר וממיס את הכתמים ונימי הדם, המצויים באזור המטופל. הטיפול משפיע על חילוף החומרים בתוך התא, ומעודד ייצור של קולגן, האחראי על החוזק והאלסטיות של העור. כתוצאה מכך, מתחדשת אלסטיות העור. הטיפול מוביל להבהרת הכתמים, לגוון אחיד, להחלקת קמטוטים ולשיפור בנקבוביות. הטיפול כולל 5 מפגשים סה"כ בהפרש של 3-4 שבועות ביניהם.
 
 
טיפולים מתקדמים
 
 
  • טיפולי מזותרפיה להצערת העור – טיפולים בשיטת המזו-רולר, המסייעים לשפר את מראה הקמטוטים, לטשטש צלקות אקנה ולהעניק לעור מראה זוהר ורענן, לחות וגמישות. במהלך הטיפול מוחדרים חומרי בנייה וויטמינים לעומק העור באזור הפנים והצוואר, המעודדים ייצור עצמי של קולגן מחודש. הטיפול אינו פולשנית, מתאים לכל סוגי העור ותוצאותיו נשמרות לאורך זמן.
 
  • הצרת היקפים וטיפול בצלוליט – בשיטת ה- LPG (האנדרמולוגיה). מראה קליפת התפוז של העור, המכונה צלוליט, נובע מאגירה חריגה של שומן בעור ומנסיגה של רקמת החיבור התת-עורית. תופעה זו נפוצה בעיקר בקרב נשים ובעיקר באזור המותניים, הבטן, היריכיים והישבן. טכניקת ה- LPG בונה מחדש את רקמת החיבור של העור, ממריצה את מחזור הדם והלימפה ומסייעת לסלק רעלנים. התוצאה? חיזוק, מיצוק והחלקת העור, ואף גדרה דקה ומעודנת יותר. הטיפול אינו פולשני, בטוח ואף נחשב לנעים ולמרגיע. אורכו כ- 35 דקות בלבד.
 
ציוד קוסמטי מתקדם
 
צרו קשר עם המכון לתיאום טיפול, שישפר משמעותית את מראכם החיצוני ואת הרגשתכם הפנימית גם יחד!